Elu turniiri tegev Raisma jõudis Austraalia lahtistel veerandfinaali

Kenneth Raisma.
Kenneth Raisma. Foto: Erakogu

Austraalia lahtiste tennisemeistrivõistluste noorteturniiril näitab ilusat mängu Kenneth Raisma, kes jõudis noormeeste ükskikmängus veerandfinaali. Kolmandas ringis alistas Raisma 6:3, 6:1 neljanda asetusega kanadalase Felix Auger Aliassime'i.

55 minutit kestnud kohtumises lõid mõlemad noormehed kolm serviässa, Aliassime tegi kolm topeltviga Raisma kahe vastu. Eestlase esimese servi õnnestumise protsent oli 70 ning õnnestunud esimeselt servilt loovutas ta vastasele vaid kuus punkti 38st. Viiest murdepallist realiseeris Raisma neli, vastane aga neljast mitte ainsatki.

Veerandfinaalis läheb värskeimas ITFi edetabelis 23. kohal olev 17-aastane Raisma kokku viienda asetusega lõunakorealase Yunseong Chungiga, kes sai kolmandas ringis seisul 6:3, 1:0 loobumisvõidu Tung-Lin Wu'lt.