Praegu on ManU treeneriks teatavasti Alex Ferguson ning Daily Mirrori andmetel soovib Guardiola temalt teatepulga üle võtta, kirjutab Eurosport.

Guardiolat on seostatud ka Londoni Chelseaga, kuid väidetavalt pole mees selle klubi juhtimisest huvitatud.

«Pep sooviks võimaluse korral teha koostööd Sir Alexiga. See oleks tingimuseks tema Inglismaale siirdumisel,» sõnas Barcelona allikas Mirrorile.

Eile õhtul oli Guardiola karjääris üks ilusamaid õhtuid, kui Hispaania liiga tuliseimas vastasseisus alistas Barcelona koduväljakul 5:0 Madridi Reali.

«Olen uhke selle üle, et terve maailma nägi, kuidas me jalgpalli mängime,» sõnas Barcelona juhendaja.

Kataloonia suurklubi on üldse viimasel ajal olnud heas hoos, eelmises voorus alistati mäletatavasti võõral väljakul 8:0 Almeria.

«Eelmisel nädalal alistasite te Almeria 8:0 ning nende treener vallandati. Sel korral alistasite 5:0 Madridi Real, kas nüüd on oodata ka Mourinho vallandamist,» küsiti mängu järel Guardiolalt.

Seejärel Barcelona juhendaja vaid naeratas ja sõnas vaikselt: «Ei.».