Purje lõi Paphose 4:3 võiduvärava

Ats Purje meeskonnakaaslase embuses.
Ats Purje meeskonnakaaslase embuses. Foto: pafosfc.com

Küprose karikasarja esimese ringi teises kohtumises aitas Eesti koondise ründaja Ats Purje oma tööandja AE Paphose 4:3 võidule, lüües mängu viimase värava, mis viis klubi kahe heitluse kokkuvõttes ka edasi.

Juba kolmandal minutil Küprose tugevuselt teises liigas palliva PAEEK-i vastu kaotusseisu jäänud Paphos suutis küll 63. minutiks seisu 3:1 enda kasuks pöörata, ent külalised võitlesid isuga, viigistades 81. minutiks Vasilou tabamusest skoori, vahendab Soccernet.ee.

Vaid mõni hetk enne normaalaja lõppu sai aga jala valgeks Ats Purje, kes Paphosele 4:3 võidu tõi. Kahe mängu kokkuvõttes alistati PAEEK 7:5.

Koha karikasarja teise ringi on kindlustanud juba ka Andres Operi koduklubi AEK, kes oli 3:1 tulemusega parem Digenis Akritas Morphoust.