Veemotomees Raudva tuli Euroopa meistriks

Oliver Lomp
Art Raudva.
Art Raudva. Foto: Eesti Veemoto Liit
Veemoto T-550 klassi Emil Saksamaal Lauffenis võitis tartlane Art Raudva kolmanda võistlusstardi ja kindlustas endale Euroopa meistri tiitli.

Seetõttu eestlane enam neljandas stardis ei osalenud. Hõbemedali võitis austerlane Karol Ganczak ja pronksi samade punktidega poolakas Krzysztof Sniadecki, vahendab veemoto.ee.

F-500 klassi MMi viimasel ja otsustaval etapil oli Uku Aaslav-Kaasik teine. Sellega kindlustas ta endale MMil pronksmedali.

Maailmameistriks tuli Austriat esindav Attila Havas ja hõbemedalile itaallane Tiziano Trombetta. Ahto Aaslav-Kaasik oli seekord etapil kuues ja kokkuvõttes kaheksas. Tarmo Jõeleht oli etapil kümnes ja samal kohal ka kokkuvõttes.

OSY-400 klassi rahvusvahelistel võistlustel oli Algo Kuus viies ning Annika Suuk kuues.

Seega on Eesti veemotosportlased käesoleval hooajal võitnud EM ja MM arvestuses kokku seitse medalit.