Zenjov sai veerandtunnise mängu järel vigastada, Gabala kaotas taas

Kristjan Jaak Kangur, spordireporter
:

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov ja FK Gabala naasid Aserbaidžaani kõrgliigas talvepausilt, et Kapazi käest 0:3 keretäis saada, vahendab Soccernet.ee.

Juba enne pausi kolmes järjestikuses liigamängus võiduta jäänud Gabala ei alustanud paremini ka 2016. aastat - 25., 57. ja 75. minuti väravad jätsid nad võõral väljakul tühjade kätega. Veelgi õnnetumalt algas aasta aga Zenjovi jaoks, kes lahkus platsilt 0:0 seisul - veerandtunnise mängu järel põrkas ta vastasmängijaga kokku ja ei saanud mängu jätkata, teatab Gabala kodulehel.

Tulemused on hakanud mõju avaldama ka Gabala liigaseisule - kuigi teist ja kuuendat meeskonda lahutab vaid kolm silma, on eestlase leivaisa hetkel viiendaks langenud.