PSG püstitas Prantsusmaa jalgpalli kõrgliiga rekordi

Laura Kalam
PSG mängumehed
PSG mängumehed Foto: SCANPIX

Pariis Saint-Germain alistas eile õhtul Prantsusmaa kõrgliigas Lorienti 3:1. Koduses liigas  on PSG kaotuseta püsinud nüüd 33 mängu järjest, mis on ühtlasi ka Ligue 1 rekordiks.

Varasem rekord kuulus Nantesi meeskonnale, kes hooajal 1994/95 võitis 32 kohtumist järjest. Toona lõpetas võiduseeria 0:2 kaotus RC Strasbourgile, vahendab Eurosport.

Eilses liigamängus sai kohtumise kuuendal minutil jala valgeks Edinson Cavani. 13 minutit hiljem viigistas seisu Lorienti mängumees Raphaël Guerreiro. Teisel poolajal vormistasid PSGle võidu Zlatan Ibrahimovic (55.) ja Layvin Kurzawa (69.).

PSG on 66 punktiga Prantsusmaa kõrgliiga kindel liider. Teisel kohal on koguni 24 punkti vähem teeninud Monaco. Tabeli kolmandal positsioonil on 39 punktiga OGC Nice.