Eesti koondislane sai Meistrite liiga klubi eest kirja peaaegu täismängu

Artur Pikk.
Artur Pikk. Foto: SCANPIX

Valgevene jalgpalli absoluutses tippklubis Barõssavi BATEs testimisel olev Artur Pikk sai klubi särgis kirja esimese mängu, kui tegi kaasa suurema osa BATE treeningmängust Tbilisi Dinamo vastu.

FC Levadiast Valgevenes testimisel viibiv Pikk alustas 0:2 kaotatud mängus algkoosseisus ning sai kirja 78 minutit, mida oli põhikoosseisu väljakumängijatest kõige rohkem, kirjutas Soccernet.ee.

Mõlemad väravad lõid grusiinid mängu keskel - esimese avapoolaja üleminutil ning teise järgmise poolaja alguses.

Pikk viibib viimastel aastatel pidevalt Meistrite liigas mängiva BATE laagris esialgse plaani kohaselt esmaspäevani.