Venele kõvasti mänguaega, kuid Žalgiris sai CSKA-lt hirmsa sauna

Siim-Sander Vene.
Siim-Sander Vene. Foto: Erakogu

Korvpalli Euroliigas sai Siim-Sander Vene mänguaega 20 minutit, viskas Kaunase Žalgirise kasuks seitse punkti ja võttis kaks lauapalli, kuid Leedu klubi pidi Moskva CSKA-lt kodusaalis vastu võtma suure 59:94 kaotuse.

Vahe kärises Žalgirise jaoks püüdmatuks juba esimese veerandajaga, mille CSKA võitis 26:11. Vene oli lõpuks oma meeskonnas koguni paremuselt kolmas skooritegija, Paulius Jankunas tõi 16 ja Olivier Hanlan 8 punkti. CSKA-le tõi Miloš Teodosic 20 punkti, Nando de Colo lisas 19 ja Joel Freeland 13 punkti.

Žalgiris jätkab F-vahegrupis ühe võidu ja viie kaotusega viimasel kohal, neljanda võidu kirja saanud CSKA-l on lisaks kaks kaotust.