Leicesteri ime jätkus: Manchester City pandi võõral väljakul konkreetselt paika

Ats Kuldkepp
Robert Huth (paremal) kostitas Manchester Cityt kahe väravaga.
Robert Huth (paremal) kostitas Manchester Cityt kahe väravaga. Foto: Nigel French/PA Wire/Press Association Images

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas läksid vastamisi liidrid Leicester City ja Manchester City. Leicesteri suurepärane hooaeg sai Manchesteris Etihadi staadionil jätku, sest kodumeeskond alistati kindlalt 3:1.

Leicesteri viis juba kolmandal minutil juhtima keskkaitsja Robert Huth. 48. minutil tegi Riyad Mahrez seisuks 2:0 ja 60. minutil viis Huth oma teise väravaga Leicesteri juba 3:0 ette. Manchesteri klubi auvärava lõi 87. minutil Sergio Agüero.

Otsese konkurendi võitmine oli Leicesterile eriti magus, sest nüüd juhtitakse liigatabelit Manchester City ees juba kuue punktiga. 25 vooruga on Leicesteril koos 53 punkti, Manchester Cityl 47. Tottenham Hotspuril ja Londoni Arsenalil on tabelis 45 punkti, aga neil on mäng varuks.