Torres lõi Atletico võidumängus klubi eest oma 100. värava (2)

Laura Kalam
Fernando Torres
Fernando Torres Foto: SCANPIX

Madridi Atletico võitis Hispaania jalgpalli kõrgliiga 23. vooru kohtumises Eibari 3:1. Ümmarguse tulemusega sai hakkama Fernando Torres, kes lõi Atletico särgis oma 100. värava.

Eibari vastu raskustes olnud Altetico jäi mängu 46. minutil Keko väravast kaotusseisu. Kümme minutit hiljem viigistas seisu María Giménez. Niguez viis kodus mänginud Atletico aga 63. minutil juhtima. Oma 100. värava löönud Torres kindlustas 90. minutil 3:1 võidu.

Liigatabelis tõusis Atletico 51 punktiga Barcelona kõrvale liidriks, kuid Kataloonia suurklubil on veel kaks mängu varuks.