Soomes hätta jäänud Kalev/Cramo sai Ühisliigas juba kuuenda järjestikuse kaotuse

Kalev/Cramo
Kalev/Cramo Foto: Tairo Lutter

Kalev/Cramo kohtus täna VTB Ühisliigas Soome klubiga Loimaa Bisons ja kaotas suurelt 86:98. Poolajaks oli Kalev taga 36:48, aga võitis kolmanda veerandaja koguni 33:17 ja läks 69:65 ette. Viimasel veerandajal aga laguneti täielikult. Kalev/Cramole oli see Ühisliigas juba kuuendaks järjestikuseks kaotuseks, viimati maitsti võidurõõmu detsembri keskel.

Kalevi resultatiivseim oli Morris Curry 16 punktiga, Erik Keedus lisas 15 silma. Bisonsile tõi Martin Zeno koguni 25 punkti.

Mängu käik:

Tere päevast! Loimaa Bisonsi ja Kalev/Cramo vaheline Ühisliiga mäng on kohe algamas.

Kalevi algkoosseis: Morris Curry, Martin Dorbek, Gregor Arbet, Rolands Freimanis, Mario Delaš. Bisonsi algviisik: PJ Hill, Aubrey Coleman, Martin Zeno, Jakob Burtschi, Tuukka Kotti.

0:2

Freimanis viib Kalevi juhtima.

7:2

Kogenud Soome koondislane Kotti viib kodumeeskonna ette.

10:11

Curry toel jõuab omakorda ette Kalev/Cramo.

19:16

Esimese veerandaja võidab siiski Bisons, viimasel sekundil tabas kaugviske mängu sekkunud Mikko Ojala.

24:18

Kalevlased üritavad Bisonsi meestele kõvasti survet avaldada, aga seni on Soome klubi suutnud olukordadest puhta nahaga välja tulla.

34:27

Erik Keedus ja Freimanis on kaare tagant hoogu läinud, aga kaitse lekib. Poolajani 5.37.

39:34

Curry võtab kaheksa meetri pealt viske ja paneb selle sisse. Vahe siiski oluliselt ei vähene.

48:36

Esimene poolaeg läbi.

48:36

Kalevi resultatiivseim on seni Cury 10 punktiga, Bisonile on Kotti toonud 9 punkti.

48:36

Kalevil ei tule täna ilmselt platsile Rain Veideman, seni on ta minutid igatahes nulli peal.

48:36

Algas teine poolaeg.

52:46

Esimese 20 minuti jooksul nullile jäänud Arbet vedas Kalevi rünnaku käima.

55:53

Keedu ja Arbet toovad Kalev/Cramo veelgi lähemale.

58:57

Ka kalevlaste viimane täiendus Shawn King avab punktiarve.

60:60

Kingilt ründelauast veel üks korv, seekord koos veaga.

62:63

Freimanis viib Kalevi ette, kolmanda veerandaja lõpuni kaks minutit.

65:69

Kalev võitis kolmanda veerandaja 33:17 ja läheb viimasele 10 minutile vastu hoopis ise eduseisus.

65:69

Algas neljas veerandaeg.

70:69

Zeno viib taas juhtima Bisonsi.

79:72

Kalev on Bisoni kiirusega selgelt hädas.

81:72

Zeno tabab veel ühe keskpositsiooniviske ja kalevlastel hakkab nüüd juba raskeks minema. Normaalaja lõpuni viis minutit.

93:76

Mängujuht Hill tabab ka kolmese ja Kalevi rong sõidab kohe-kohe ära. Armuaega vaid kaks ja pool minutit.

93:76

Tegelikult reaalseid võimalusi enam pole.

98:86

Mäng läbi.

Enne mängu: Kalev/Cramo on VTB Ühisliigas  teeninud tänavu 12 kaotust ja neli võitu ning asub tabelis 16 meeskonna konkuresntsis 14. positsioonil.

Soome klubi Loimaa Bisons on liigas teeninud 13 kaotust ja kuus võitu ning tabelis ollakse Kalev/Cramo ees 13. kohal.

Viimati kohtusid meeskonnad oktoobris, kui kodusaalis mänginud Kalev võttis 83:78 võidu. Viimased viis mängu on aga Kalev Ühisliigas aga kaotanud.