Barcelona jõudis viigimängust hoolimata finaali

Barcelona mängijad.
Barcelona mängijad. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli karikavõistluste poolfinaali korduskohtumises tegid eile 1:1 viigi Valencia ja Barcelona.

Poolfinaalseeria avamängu ülikindlalt 7:0 võitnud Barca mängis eile Valencia vastu noorema koosseisuga, mida võõrustajad ära kasutasid - 39. minutil viis Alvaro Negredo Valencia 1:0 juhtima. Rohkemaks väljakuperemehed aga võimelised polnud ning Barca poolt vastas viigiväravaga Wilfrid Kaptoum, kes oli täpne 84. minutil. Viigiseisul 1:1 kohtumine lõppeski, üldskooriga 8:1 pääses finaali Barcelona.

Teine finalist selgub täna, kui poolfinaalseeria teises mängus on vastamisi Sevilla ja Celta de Vigo. Avamängu võitis Sevilla 4:0.