Aksalu ja Kink said esimese võidu

Mihkel Aksalu
Mihkel Aksalu Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpallurite Mihkel Aksalu ja Tarmo Kingi koduklubi SJK jätkas Soome liigakarikat võidukalt, kui 2:1 VPS alistati.

Eesti koondise põhiväravavaht Aksalu ja meeskonna üks uuemaid täiendusi Kink alustasid mõlemad kohtumist algkoosseisus, aga VPS läks valitsevate Soome meistrite vastu kiirelt juhtima. Pärast vaheaega tehti aga kiirelt seis viigiliseks ja pärast 62. minutil Kingi välja vahetamist vormistati minut hiljem ka hooaja esimene võit, kirjutas Soccernet.ee.

Kokku peetakse liigakarika grupifaasis viis kohtumist ja kahe vooru järel on SJK nelja punktiga kolmandal kohal. Järgmine kohtumine toimub laupäeval kell 14.15 PS Kemi vastu.