Roland Lessing sai IBU karikaetapil Slovakkias 21. koha

Roland Lessing.
Roland Lessing. Foto: Tairo Lutter

Slovakkias peetaval laskesuusatamise IBU karikasarja etapil sõideti laupäeval tavadistantsid, kus eestlastest saavutas parima koha Roland Lessing.

Meeste 20 km distantsil eksis Lessing kolmel lasul, kaotas võistluse võitjale venelasele Matvei Jelisejevile finišis 5.04,5 ning sai 21. koha, kirjutas ERR Sport.

Neli möödalasku teinud Johan Talihärm sai 90 lõpetaja hulgas 38. koha (7.23,9) ning koguni kuus trahvi teeninud Eno Vahtra oli 59. (+10.18,3).

Naiste 15 km distantsil jõudis finišisse 69 sportlast ning ainsa eestlannana stardis olnud Kristel Viigipuu eksis kahel lasul ja sai 35. koha. Võitjale prantslannale Marine Bolliet'le kaotas ta 6.19,1.