Klavan ja Augsburg ei suutnud võimsas hoos Bayernit peatada

Ragnar Klavan (paremal) võitleb palli pärast Bayerni tähtründaja Robert Lewandowskiga. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Saksamaa kõrgliigas jäi Ragnar Klavani tööandja Augsburgi koduväljakul 1:3 alla liigatabeli liidrile Müncheni Bayernile. Klavan tegi tavapäraselt kaasa kõik 90 minutit.

Skoori avas 15. minutil Robert Lewandowski ning sama mees kasvatas 62. minutil Bayerni edu. Thomas Müller lõi 78. minutil juba 3:0, kuid 86. minutil õnnestus Raul Bobadillal saada kirja Augsburgi auvärav.

Liigatabelis on Bayerni päralt kindel esikoht, sest tiitlikaitsja on tänavu võitnud 21 mängust 18, kaotanud ühe ja viigistanud kaks. Augsburg on kogunud 21 punkti ja sellega ollakse 14. kohal, väljalangemistsoonist vaid punkti kaugusel.