Kingi ja Aksalu koduklubi jätkas Soomes võidukalt

Tarmo Kink.
Tarmo Kink. Foto: Andres Haabu

Tarmo Kingi ja Mihkel Aksalu koduklubi Seinäjoki võitis eile liigakarikasarjas Tampere Ilvest 1:0.

Nädala jooksul juba kolmanda mängu võitnud SJK võidunumbrid Ilvese üle olid 1:0 nagu nädalavahetuselgi Kemi vastu. Mängu ainus värav sündis 57. minutil. Kink sai esimesel poolajal kaks korda lüüa, eestlasel lubati proovida ka karistuslööki. Välja tuli ta 82. minutil, kirjutas Soccernet.ee.

Nädalavahetusel 90 minutit kaasa teinud Aksalu eile koosseisu ei kuulunud. Uus võimalus avaneb 27. veebruaril, kui liigakarikas mängitakse Rovaniemi Palloseuraga. Liigahooaeg algab aprilli alguses.