Eesti naiskond kaotas EMil Bulgaariale

Kati Tolmoff.
Kati Tolmoff. Foto: SCANPIX

Kaasanis toimuval võistkondlikul sulgpalli EMil kohtus Eesti naiskond täna Bulgaariaga, kes sai kirja 5:0 võidu.

Kohtumist alustas Kati Tolmoff, kes läks vastamisi maailma 40. reketi Linda Zetchiriga. Tasavägise mängust tuli võitjana välja bulgaarlanna punktidega 22-20; 17-21; 21-15. Getter Saar jäi kahes geimis alla maailam edetabelis 50. kohal paiknevale Petya Nedelchevale. Kolmandas üksikmängus osutas Karoliine Hõim tugevat vastupanu Mariya Mitsovale, kuid lõpuks pidi tunnistama vastase paremust punktidega 20-22; 21-17; 21-7.

Eesti esipaari Kristin Kuuba-Helina Rüüteli olid vastamisi maailma 17. paari, õdede Stefani ja Gabriela Stoevaga. Mäng kulges tasavägiselt, kuid tugevad bulgaarlannad võtsid võidu kahes geimis. Viimases naispaaris mängisid Karoliine Hõim ja Laura Vana Mariya Mitsova – Petya Nedelcheva vastu. Esimene geim õnnestus eestlannadel võita 21-16, teine geim kulges punkt-punktilt, kuid mängu lõpu suutsid enda kasuks pöörata bulgaarlannad ja võita geimi 23-21, kolmas geim läks samuti Bulgaariale.

Homme kohtub Eesti naiskond Hispaaniaga, kes eelnevalt jäi alla Bulgaariale 2-3.