Madridi Real alistas võõrsil Roma, Gent ja Wolfsburg lõid viis väravat

Madridi Reali mängijad.
Madridi Reali mängijad. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas peeti täna kaks kohtumist.

Õhtu keskses mängus kohtusid Roma ja Madridi Real. Pärast 0:0 lõppenud avapoolaega asus Real mängu juhtima 57. minutil, kui skoori tegi Cristiano Ronaldo. Kodumeeskond osutas küll head vastupanu ja omas mitmeid häid väravavõimalusi, kuid 86. minutil lõi hoopis Real oma teise tabamuse, kui jala sai valgeks Jese. Real võitis kohtumise 2:0.

Teises mängus kohtusid Gent ja Wolfsburg. Kohtumise avavärava lõi 44. minutil Julian Draxler, kes 54. minutil Wolfsburgi juba 2:0 juhtima viis. Max Kruse tõi 60. minutil tabloole seisu 3:0 ning Gent leidis end kodus suurest kaotusseisust. Kohtumise viimasel kümnel minutil suutsid aga kodumeeskonna poolt skoorida nii Sven Kums kui ka Kalifa Coulibaly ning nii oli Gent lõpuvile kõlades end mänginud vaid 2:3 kaotusseisu.

Mõlema mängu korduskohtumised peetakse 8. märtsil.

Mängude käigud:

21:41

Roma mängib kodus koosseisus: Szczęsny, Rüdiger, Digne, Manolas, Nainggolan, Pjanić, Vainqueur, Florenzi(C), Perotti, Salah, El Shaarawy
Reali alg11: Navas, Varane, Ramos, Marcelo, Carvajal, Kroos, Rodriguez, Modric, Isco, Ronaldo, Benzema

Mõlema mängu alguseni on jäänud loetud minutid!

Mängud ongi alanud!

4. minut - üks Roma mängija on jäänud väljakule lebama

5. minut - Roma poolt väljakule pikali jäänud mees oli meeskonna kapten Florenzi, kes hoidis mõnda aega näost ja peast kinni, kuid ajas end siiski püsti ja jätkab mängu

Mõlemas mängus on 10 minutit mängitud ja skoori veel tehtud pole

12. minut - Roma poolt on head hoogu näitamas Salah, kes võib Realile edaspidi palju pahandust tekitada

12. minut - Romale nurgalöök, kuid Real klaarib selle

Roma on alustanud mängu hea survega

15. minut - Roma jõuab pealelöögini, Real on jäänud surve alla

Genti ja Wolfsburgi kohtumises on 20 minutit mängitud, skoor on avamata nagu ka Roma-Reali mängus

24. minut - Roma on selgelt aktiivsem pool ja Salah on taas palliga ohtlikult Reali karistusalas, aga külaliste õnneks väravat veel seekord ei sünni

33. minut - Marcelolt nüüd üks ohtlik pealelöök, aga Roma kodupubliku rõõmuks jääb mänguskoor veel külaliste poolt avamata

35. minut - Roma omakorda vasturünnakul ja teenitakse nurgalöök

Endiselt on mõlemas tänases mängus skoorid avamata

41. minut - Real palliga Roma karistusalas, aga nagu täna seni kombeks - väravat ei sünni

42. minut - rollid on kiirelt pöördunud ja Roma omakorda üsna ohtlikult Reali värava all

Gent-Wolfsburg 0:1 - külalised asuvad Draxleri 44. minuti väravast juhtima!

45. minut - järjekordne rünnak Roma poolt, aga Reali kaitsjad jõuavad jaole

Roma-Reali mängus vilistatakse avapoolaeg lõppenuks, puhkama minnakse seisul 0:0

Ka Genti-Wolfsburgi mängul on esimene poolaeg läbi, 1:0 on juhtimas Wolfsburg

Teised poolajad on alanud!

50. minut - Realil hea võimalus, kui Rodriguez on head söötu saamas, aga üks Roma mängumees sekkub olukorda kõrge jalalöögiga ja Reali eest mängiv Rodriguez peab korraks minema väljaku kõrvale, et verejooks peatada. Midagi tõsist siiski ei paista olevat

Gent-Wolfsburg 0:2 - teises tänases mängus on Draxler löönud Wolfsburgi eest teise tabamuse ja külalised on kahe väravaga jutimas

57. minut Roma-Real 0:1 - Cristiano Ronaldo näitab, miks ta on üks maailma paremaid jalgpallureid - korra jäetakse talle ruumi ja Portugali superstaar skoorib

Gent - Wolfsburg 0:3 - teises tänases mängus on nähtud juba kolme väravat, 60. minutil viib Wolfsburgi juba 3:0 ette Kruse

62. minut Roma-Real - samal ajal näidatakse tänases keskses vastasseisus mängu esimest kollast kaart ja selle teenib Reali mängumees Varane

63. minut - Roma vahetab välja El Shaarawy, mängu tuleb Džeko

Ka Real teeb samal ajal oma esimese vahetuse - Isco pingile ja Kovacic mängu

66. minut - Roma poolt saab Salah löögile, aga Reali puurisuul valvava Navase jaoks on see üsna lihtne saak

71. minut - Roma omakorda rünnakul, aga Varane päästab Reali

72. minut - Roma on pannud surve peale ja see päädib ohtliku pealelöögiga Vainqueuro poolt, aga võõrustajate kahjuks läheb pall Reali väravast siiski mööda

72. minut - kohe Ronaldo omakorda Roma värava all peaga löögile saamas, aga pall läheb postist mööda

79. minut - Romal jälle hea võimalus, aga Džeko lööb siiski värava eest mööda

80. minut - Roma nõuab penaltit, aga kohtuniku vile vaikib

83. minut - Roma jätkab surumist

Gent - Wolfsburg 1:3 - teises mängus on kodumeeskond 80. minutil ühe värava tagasi löönud, tabamuse autoriks Kums

85. minut - vaid kolm minutit tagasi Rodrigueze asemel sisse vahetatud Jese skoorib ja Real asub võõrsil 2:0 juhtima!

87. minut - Roma vahetab omakorda väljakule legendaarse Totti

89. minut - Ronaldo vahetatakse välja, platsile pääseb Casemiro

Gent-Wolfsburg 2:3 - järjekordne värav tänases teises mängus! Genti poolt vähendab 89. minutil kaotusseisu Coulibaly

Roma-Real 0:2 - kõlab lõpuvile ja Real saab võõrsil kirja kaheväravalise võidu

Ka teises mängus on kohtumine lõppenud, Gent teenib koduväljakul 2:3 kaotuse

Enne mänge:

Mõlemad võistkonnad naasevad Meistrite liigasse pärast pausi võidukalt oma koduliigadest - Real alistas viimati Hispaanias liigas 4:2 Athleticu ning Roma võitis omakorda Itaalias 3:1 Carpit. Reali jaoks on tänane kohtumine Romaga eriline aga seetõttu, et oma treeneridebüüdi teeb Meistrite liigas legendaarne Zinedine Zidane.

Teises tänases kohtumises on vastamisi Gent ja Wolfsburg, ka see kohtumine algab kell 21.45.