Mülleri väravad tõid kodus avapoolaja kaotanud Bayernile võidu

Müncheni Bayerni mängijad õnnitlevad kaks väravat löönud Thomas Müllerit (vasakul). Foto: SCANPIX

Jalgpalli Bundesligas kaotas Müncheni Bayern tänavuseks hooajaks 33-aastase vahe järel taas kõrgliigasse kerkinud Darmstadtile koduväljakul avapoolaja 0:1, ent võitis lõpuks 3:1.

Sandro Wagner viis külalised 26. minutil juhtima ja eduseis püsis poolajapausini, ent selle järel kulus vaid neli minutit, kui Müller viigistas. 71. minutil suunas sama mees väravasse efektse käärlöögi ning 84. minutil vormistas Robert Lewandowski lõppseisu.

Bayern on kogunud 22 mängust 19 võitu, kaks viiki ja ühe kaotuse, tabelis teisel kohal olevat Dortmundi Borussiat edestatakse ühe enampeetud mängu juures 11 punktiga. Teistes tänastes mängudes tegid Berliini Hertha ja Wolfsburg 1:1 viigi, Mönchengladbachi Borussia alistas 1:0 Kölni. Ingolstadt oli 2:0 parem Bremeni Werderist ja Hoffenheim võitis 3:2 Mainzi.