Edin Džeko (esiplaanil).
Edin Džeko (esiplaanil). Foto: SCANPIX

AS Roma jalgpalliklubi sai Itaalia kõrgliigas eile kirja 5:0 võidu, kui koduväljakul alistati Palermo. Võit oleks võinud olla ka suurem, kuid esimesel poolajal ei suutnud Edin Džeko saata palli paarilt meetrilt tühja väravasse.

Mõned minutid hiljem suutis Džeko enda vea heastada, kui ta viis 30. minutil Roma juhtima. 89. minutil vormistas Džeko kohtumise lõppseisu. Kaks tabamust sai Roma poolel kirja veel Mohamed Salah ja korra oli täpne Seydou Keita.

Itaalia kõrgliigas on AS Roma tõusnud 50 punktiga neljandaks. Tabeliliider on Torino Juventus 58 punktiga. Teine on ühe kohtumise vähem pidanud Napoli 56ga ja kolmas Fiorentina 52ga.