Kodusaalis kolm veerandaega vastu pidanud Kalev/Cramo teenis Moskva CSKA-lt suure kaotuse

Nando De Colo (punases) on sel hooajal olnud CSKA suurim korvikütt.
Nando De Colo (punases) on sel hooajal olnud CSKA suurim korvikütt. Foto: SCANPIX

Korvpalli Ühisliigas käis täna taas väljakul BC Kalev/Cramo, kes läks koduväljakul vastamisi Venemaa klubikorvpalli kõige kuulsama tiimi ehk Moskva CSKAga.

Kalev pidas kodusaalis vastu peaaegu kolm veerandaega, kui esimese poolaja järel oldi 40:48 kaotusseisus ning ligikaudu minut ette kolmanda veerandaja lõppu oli tablool veel seis 59:68. Gregor Arbetil oli võimalus kahe vabaviske abil vähendada vahe vaid seitsmele silmale, kuid selle asemel suutsid hoopis külalised saada mitu korvi ja veerandaja lõpuks oli Cramo kaotamas 59:74. Neljandal veerandajal enam võrdset mängu ei mängitud ja kokkuvõttes sai CSKA kirja veenva 105:78 võidu.

Kalevi parimana viskas Morris Curry 23 punkti, Rolands Freimanis lisas 20 silma. CSKA suurimaks skoorijaks oli 17 punkti visanud Nando De Colo.

Mängu käik (Kalev-Moskva CSKA):

Kohtumine Kalev/Cramo ja Moskva CSKA vahel on õigepea algamas!

30:30

Kuus minutit avapoolaja lõpuni - Keedus sopsab kolmese sisse ja seis viigis!

40:48

Kalevi poolt oli avavaatusel resultatiivseim Curry, kelle arvele jäi 16 punkti, külaliste suurimateks skoorijateks olid 10 silmaga Freeland ning De Colo

Mäng on lõppenud!

CSKA on sarnaselt eelnevatele hooaegadele ka tänavu heas hoos ning Ühisliigas hoitakse 21 võidu ja 1 kaotusega tabelis esikohta. Kalev/Cramol on samal ajal kirja 6 võitu ja 13 kaotust, mis annab tabelis 12. positsiooni.

Ühisliigas on sel hooajal olnud CSKA suurimateks skooritegijateks Nando De Colo (keskmiselt 15,8 punkti), Milos Teodosic (11,7 punkti) ning Vitali Fridzon (11,1 punkti).

Kalev/Cramo ja CSKA kohtumine algab kell 18.30. Postimees.ee toob kohtumise põnevamad sündmused lugejateni.