Infonet andis edu käest ja viigistas Soome meeskonnaga

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Liis Treimann

Infoneti jalgpallimeeskond kohtus täna hooajaeelses sõprusmängus Turu meeskonnaga ja mängis viiki.

Infonet läks mängu avapoolajal juhtima, kui 24. minutil skooris Jevgeni Tjukalov. Vahetult enne avavaatuse lõppu jäi aga Eesti meeskond ühe mehega vähemusse, kui Sergei Mošnikov teenis 44. minutil otse punase kaardi.

Infonet alustas teist poolaega hästi, kui Tjukalovi teine värav nad 50. minutil 2:0 juhtima viis, kuid seitse minutit hiljem lõid soomlased oma esimese värava ning 63. minutil saabus tabloole viigiseis 2:2, millega mäng ka lõppes.