Inglismaa liiga üllatusmeeskond kaotas valusal moel punkte

Ats Kuldkepp
Leicester City mängijad Shinji Okazaki ja Jamie Vardy (esiplaanil).
Leicester City mängijad Shinji Okazaki ja Jamie Vardy (esiplaanil). Foto: Rui Vieira/AP

Inglismaa jalgpalli meistriliiga üllatusliider Leicester City mängis eile hilisõhtul välja 2:2 viigi West Bromwich Albioniga, mis on valus mitmel erineval viisi: esiteks mängiti koduväljakul, teiseks mindi esimese poolaja lõpus 2:1 juhtima, kuid lasti külalistel kohe teise poolaja alguses viigistada ja kolmandaks asub West Bromwich liigatabelis alles 13. kohal.

Jose Rondon viis West Bromwichi 11. minutil juhtima, aga poolajaks läks Leicester Danny Drinkwateri 30. ja Andy Kingi 45. minuti tabamustest omakorda ette. Matši lõppseisu vormistas 50. minutil aga West Bromwichi poolkaitsja Craig Gardner.

Leicesteril on nüüd 28 mänguga kogutud 57 punkti, aga ühe kohtumise vähem pidanud Tottenham on vaid kolme ja Londoni Arsenal kuue punkti kaugusel.