Kangur aitas koduklubi eurosarjas veerandfinaali

Kristjan Kangur palliga.
Kristjan Kangur palliga. Foto: SCANPIX

Korvpalli eurosarjas FIBA Europe Cup alistas Kristjan Kanguri koduklubi Varese Openjobmetis kaheksandikfinaalseeria otsustavas mängus koduväljakul 74:71 Türgi klubi Gaziantep Royal Hali ja võitis seeria 2:1 ning pääses veerandfinaali.

Varese võitis poolaja 42:31 ning viimasele veerandajale mindi kuuepunktilises eduseisus. 1.51 enne kohtumise lõpuvilet pääsesid külalised 71:70 juhtima, kuid 37 sekundit enne mängu lõppu viis Maalik Wayns Varese taas juhtima, lõppseisu vormistas vabavisetest Daniele Cavaliero, vahendab ERR Sport.

Kangur mängis 26 minutit ja viskas selle ajaga neli punkti ja võttis kuus lauapalli. Varese parim oli Wayns 20 punktiga, Brandon Davies lisas 19 punkti.