Jay-Z õnnitlemas Chris Pauli võidu puhul.
Jay-Z õnnitlemas Chris Pauli võidu puhul. Foto: SCANPIX

Korvpalliliigas NBA sai läinud ööl mängupäeva keskses kohtumises magusa võidu Los Angeles Clippers, kes alistas koduväljakul 103:98 Oklahoma City Thunderi.

Enne viimast veerandaega oli Thunder veel kindlas eduseisus, kuid viimasel veerandajal võimutses Clippers 35:13 ja teenis lõpuks napi võidu.

Võitjate kasuks viskasid Chris Paul 21 ja DeAndre Jordan 20 silma, lisaks võttis Jordan 18 lauapalli ja Paul jagas kaaslastele 13 resultatiivset söötu. Thunderi edukamad olid Kevin Durant 30 ja Russell Westbrook 24 silmaga.

Läänekonverentsis hoiab Thunder 42 võidu ja 19 kaotusega kolmandat ja Clippers 40 võidu ja 20 kaotusega neljandat kohta. Liiga liider on Golden State Warriors 54 võidu ja 5 kaotusega.