Tartu Rock ja Rakvere Tarvas selgitasid võitja alles teisel lisaajal

Janar Talts (keskel palliga).
Janar Talts (keskel palliga). Foto: Margus Ansu

Eesti korvpalli meistriliigas pidasid täna põneva mängu Tartu Ülikool/Rock ja Rakvere Tarvas.

Tartu meeskonna kodus peetud kohtumise avaveerand lõppes 23:23 viigiseisul, poolajaks oli Rock peal 44:43. Kolmanda vaatuse lõpuks olid omakorda külalised väikese edu sisse mänginud - Tarvas juhtis 74:67. Kuna neljas veerandaeg lõppes 89:89 seisul, hakati mängima lisaaega.

Tasavägised vastased ei suutnud kumbki ette rebida ja nii lõppes esimene lisaaeg jällegi viigiseisul, kui tablool olid numbrid 95:95. Viimasel vaatusel pani Rock lõpuks oma paremuse kodusaalis maksma ja võit vormistati numbritega 109:104.

Rocki poolt viskas Janar Talts 26 silma, Tarva poolt panustas Brandis Raley-Ross 36 punktiga.