Augsburg mängis edu maha, Klavani võimas seeria sai läbi

Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Foto: Tairo Lutter

Ragnar Klavan ei kuulunud üle pika aja täna FC Augsburgi koosseisu ja sellega lõppes eestlase 62 mängu kestnud seeria, kus ta viibis Saksamaa kõrgliiga mängudes väljakul algusest lõpuni. Saksamaa meedia andmetel vaevab Eesti koondise kaptenit vigastus.

Täna tegi Klavanita Augsburg 3:3 viigi Leverkuseniga. Augsburgi jaoks algas mäng suurepäraselt, kuna Ja-Cheol Koo viis kodumeeskonna 3:0 juhtima.

Seejärel tegi kuulus Leverkusen aga võimsa tagasituleku: 61. minutil oli täpne Karim Bellarabi, 81. minutil saatis palli oma väravasse Augsburgi kapten Paul Verhaeg ja 90. minutil realiseeris penalti Hakan Chalhanoglu.

Augsburg hoiab 26 punktiga tabelis 14. kohta.