Henri Anier (paremal)
Henri Anier (paremal) Foto: Dundee United

Šotimaa karikasarjas tegi suurepärase esituse Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anier, kelle kaks väravat aitasid koduklubi Dundee Unitedi 3:2 võiduni Ross County üle.

Dundee jaoks algas mäng raskelt ja avapoolaeg kaotati 0:1. Kui teist poolaega oli mängitud 12 minutit, tõi Anieri värav tabloole viigi. Kolm minutit hiljem teenis Unitedi kaitsja Mark Durnan punase kaardi ja Brian Graham realiseeris penalti, 1:2 Ross Countyle. Möödus kõigest viis minutit, kui taas oli Anier see, kes viigivärava lõi. Päris mängu lõpu eel kerkis Dundee kangelaseks Billy McKay, kes võõral väljakul magusa võidu vormistas.

Dundee ja Anier pääsesid karikavõistlustel poolfinaali, kus koha on kindlustanud ka Glasgow Rangers. Tänastes veerandfinaalides kohtuvad Celtic – Greenock Morton ja Hibernian – Inverness.