Barcelona superkolmik jõudis sel hooajal juba 100 väravani

Ats Kuldkepp
Neymar (vasakult), Luis Suarez ja Lionel Messi järjekordset väravat tähistamas.
Neymar (vasakult), Luis Suarez ja Lionel Messi järjekordset väravat tähistamas. Foto: Francisco Seco/AP

Hispaania jalgpalli meistriliigas alistas tabeli kindel liider Barcelona võõrsil kaheksandat kohta hoidva Eibari 4:0.

Barcelona läks juhtima juba 8. minutil, kui värava lõi Munir El Haddadi. 41. minutil andis El Haddadi söödu Lionel Messile, kes suurendas Barcelona edu 2:0 peale. 76. minutil realiseeris Messi ka penalti ning lõppskoori vormistas 84. minutil Luis Suarez.

Barcelona on sel hooajal löönud kokku 132 väravat ja neist koguni 100 on superkolmiku Messi, Suarezi ja Neymari arvel.

Kataloonia klubil on tabelis 72 punkti, teisel kohal oleval Madridi Atleticol on ühe vähem peetud mängu juures 61 ja Madridi Realil kolmandana 60 punkti.