TLÜ/Kalev alistas lisaajale läinud põnevusmängus Rapla meeskonna

TLÜ/Kalevi meeskond.
TLÜ/Kalevi meeskond. Foto: Tairo Lutter

Eesti korvpalli meistriliigas pidasid täna põneva mängu TLÜ/Kalev ning Rapla AVIS.

TLÜ/Kalevi kodus peetud mängus võitsid võõrustajad avaveerandi 25:19, poolajaks oli kodutiimi edu juba 10 silma, kui tablool oli seis 48:38. Kolmanda veerandaja lõpuks oli TLÜ/Kalev juhtimas 62:56, kuid põneva lahingu normaalaja lõpuks tõi Rapla tabloole 80:80 viigiseisu.

Lisaaeg algas kodumeeskonna juhtimisel, kuid kui mängida jäi 1.01, viis Indrek Kajupank omakorda Rapla ette 88:87. TLÜ/Kalev ei olnud aga veel oma lõplikku sõna öelnud ning vaid neli sekundit enne lõpusireeni tabas Johnny Berhanemeskel kaugviske ja seis oli 90:88 võõrustajate kasuks. Rapla sai veel rünnakule, kuid Devin Brooksi vise läks mööda ja nii sai napi kahepunktilise võidu just TLÜ/Kalev.

Võitjate parimana viskas üle 39 mänguminuti kogunud Berhanemeskel 28 punkti, Rapla parimana sai 21 silma kirja Maurice Kemp.