Nõmme Kalju ja Sillamäe Kalev olid koduses liigas võidukad

Nõmme Kalju trenn. Trevor Elhi.
Nõmme Kalju trenn. Trevor Elhi. Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpalli meistrivõistlustel peeti täna lõunal kolm kohtumist.

Sillamäe Kalev võõrustas Pärnu Linnameeskonda ning kohtumise skoor avati juba neljandal minutil, kui kodutiimi poolt sai jala valgeks Deniss Malov. Mängu 17. minutil tõi Taavi Laurits aga Pärnu poolt tabloole viiginumbrid. 68. minutil lõi Kristian Lenk omavärava Pärnu poolt ja 93. minutil skooris Sillamäe poolt veel Aleksandr Volkov ja Sillamäe sai kirja 4:1 võidu.

Teises kohtumises läksid vastamisi Nõmme Kalju ning Rakvere Tarvas. Külalismeeskond sai esimesena skoori tehtud ning Stanislav Goldbergi 21. minuti väravast asus Rakvere mängu juhtima. Nõmme Kalju poolt vastasid aga 24. minutil Karl Mööl ja 37. minutil Jorge Manuel Ferreira Rodrigues ning poolajaks oli Tallinna meeskond omakorda 2:1 juhtimas. Teisel poolajal skooris veel korra Mööl ning Kalju teenis 3:1 võidu.

Postimehe otsepildis näidatud mängus võitis Levadia 1:0 Paide Linnameeskonda.