Kaheväravalisest kaotusseisust välja tulnud Augsburg teenis raske viigipunkti

Laura Kalam
Ragnar Klavan.
Ragnar Klavan. Foto: Tairo Lutter

Eesti koondislase Ragnar Klavani koduklubi Augsburg mängis Saksamaa kõrgliigas Darmstadti vastu 2:2 viiki. Platsile naasnud Klavan tegi koduklubi eest kaasa 87. minutit.

Kui eelmisel nädalal andis Klavanita Augsburg käest 3:0 edu Leverkuseni Bayeri vastu, siis täna jäädi Darmstadti vastu poolajaks hoopis 0:2 taha, vahendab Soccernet.ee.

63. minutil lõi Markus Feulner aga esimese värava tagasi ning Alfred Finnbogasoni 90. minutil realiseeritud penalti tõi Augsburgile siiski viigipunkti.

Viimasest neljast mängust kolm viigipunkti võtnud Augsburg on kaheksa mängu enne hooaja lõppu 27 silmaga 13. kohal, sama palju punkte on kogunud ka selja taha jäävad Darmstadt ja Bremeni Werder.