Madridi Real oli hädas tabeli lõpuosa klubiga

Ats Kuldkepp
Casemiro (valges).
Casemiro (valges). Foto: Gerado Ojeda/AP

Hispaania jalgpalli meistriliigas said rasked kolm võidupunkti kirja Madridi Real, kes alistas võõrsil Las Palmase 2:1.

Real läks 24. minutil Sergio Ramose väravast juhtima, aga 87. minutil suutis kodumeeskond Willian Jose tabamusest viigistada. 89. minutil rõõmustas Reali poolehoidjaid aga Casemiro, kes vormistas lõppseisu 2:1. Üleminutid pidi Real läbi ajama aga ilma avavärava autori Ramoseta, kes teenis 90. minutil teise kollase kaardi.

29 mänguga 63 punkti kogunud Real liigub Hispaania liigas pronksi suunas. Esikohal on Barcelona 75 silmaga, Madridi Atleticol on koos 67 punkti. Las Palmas on 30 punktiga 15. kohal.