Kevin Kauber.
Kevin Kauber. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti jalgpalluri Kevin Kauberi koduklubi Jelgava alustas Läti meistriliigat võidukalt, kui tulemusega 4:0 alistati Rigas FS. Eestlane sai oma debüütmängus kirja ka värava.

Oma esimeses mängus Läti kõrgliigas sekkus Kauber vahetusest 53. minutil ning oli täpne 74. minutil, kasutades resultatiivselt ära vastaste keskkaitsja eksimuse, vahendas Soccernet.ee.

Samas mängus sai jala valgeks ka mullu Sillamäe Kalevis mänginud Kõrõlo Silitš, kes lõi enne seda värava otse nurgalöögist.

Video kohtumise väravatest (Silitši nurgalöök alates 0:58, Kauberi värav 1:18):