Eesti jalgpallinoored jäid kindlalt alla Põhja-Koreale

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Marko Saarm

Eesti naiste U19-jalgpallikoondis jätkas täna mänge Kuban Spring turniiril Sotšis, kui vastamisi mindi alagrupiliidri Põhja-Koreaga.

Põhja-Korea läks juba 2. minutil mängu juhtima. Seejärel suutsid nad viie minuti jooksul lüüa kaks väravat, mis sündisid 16. ja 21. minutil. Poolajale mindi juba Põhja-Korea 4:0 eduseisus. Teisel poolajal tuli väravaid veelgi, kui 64. ja 65. minutil oli Põhja-Korea kahel korral resultatiivne. Lõpuks tuli Eestil seega vastu võtta 0:6 kaotus.

Eesti algkoosseis: Emma Treiberg, Sabina Ahmedova, Jessika Uleksin, Marian Jaarman, Carmen Kaidi Jõeleht, Eliisabet Pedak, Ariina Mürkhain, Grenelin Herlis Raud, Rahel Repkin, Annaliis Strigin, Lisete Tammeveski