Võimsa tagasituleku teinud Nurgeri ülikool langes siiski konkurentsist

Ats Kuldkepp
Rauno Nurger
Rauno Nurger Foto: SCANPIX

Rauno Nurger ja Wichita State Shockersi korvpallimeeskond kaotasid USA üliõpilasliiga NCAA finaalturniiri teises ringis lõunaregioonis kolmanda asetuse saanud Miami ülikoolile 57:65.

11. asetusega Wichita State jäi esimese 12 minutiga lausa 6:27 kaotusseisu, aga siis hakati aeglaselt, aga kindlameelselt vahet vähendama. Poolaeg kaotati veel 19:32, aga 10 minutit enne lõppu viis 11 punkti toonud Ron Baker Wichita State'i isegi 43:42 juhtima. Seejärel haaras Miami taas initsiatiivi ja kuigi korra jõudis Wichita State veel kahe punkti kaugusele, pääses 16 parema sekka ikkagi Miami.

Viis minutit mänginud Nurgeri statistikalehele jäi vaid üks pallikaotus. Wichita State'i resultatiivseimad olid Fred VanVleet ja Shaquille Morris 12 punktiga. Miamile tõi Angel Rodriguez 28 punkti.