Liverpool mängis 2:0 edu maha ja kaotas lõpuminutitel

Ats Kuldkepp
Liverpool juhendaja Jürgen Klopp õpetab Christian Benteket.
Liverpool juhendaja Jürgen Klopp õpetab Christian Benteket. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli meistriliigas kaotas eduseisu maha mänginud Liverpool võõrsil Southamptonile 2:3.

Liverpool läks kiirelt 2:0 juhtima, kui 17. minutil oli täpne Philippe Coutinho ja 22. minutil Daniel Sturridge. Southamptoni kangelaseks tõusis Senegali ründaja Sadio Mane, kes jättis esmalt 49. minutil resliseerimata penalti, aga tegi 64. minutil seisuks 2:1. 83. minutil skooris itaallane Graziano Pelle ja 86. minutil taas Mane.

Liverpool jätkab 9. kohal 29 mängust kogutud 44 punktiga 9. kohal, Southampton on 31 mänguga teeninud 47 punkti ja praeguse seisuga on nad 7. kohal.