Eile kohtusid omavahelises maavõistlusmängus Hollandi ja Prantsusmaa jalgpallikoondised, 3:2 võidu said prantslased.

Neljapäeval oma jalgpallilegendi Johan Cruyffi kaotanud Holland jäi kiirelt kaotusseisu, kui Antoine Griezmann ja Olivier Giroud olid 13. minutiks Prantsusmaa juba 2:0 ette viinud. Mängu 14. minutil peeti 68-aastaselt vähki surnud Cruyffi auks leinaminut ning seejärel mäng jätkus, kuid avapoolajal Holland väravani ei jõudnudki.

Kohtumise 47. minutil tegi Luuk de Jong skooriks 2:1 ning Hollandi viis viigiväravani Ibrahim Afellay, kes oli täpne 86. minutil, kuid vaid kaks minutit hiljem lõi Prantsusmaa võiduvärava Blaise Matuidi.

Teistes eilsetes mängudes võitis Iirimaa 1:0 Šveitsi, Bosnia alistas 3:0 Luksemburgi, Läti viigistas 0:0 Slovakkiaga ning Bulgaaria võitis 1:0 Portugali.