Poola lõi Soomele viis vastuseta väravat

Tomasz Jodlowiec (paremal) ja Teemu Pukki
Tomasz Jodlowiec (paremal) ja Teemu Pukki Foto: SCANPIX

Taas peetakse üle Euroopa jalgpalli sõpruskohtumisi. Kehv õhtupoolik oli Soome ja Leedu jaoks, kes said võõral väljakul ülikindlad kaotused.

Leedu kohtus Moskvas Venemaaga ja jäi väljakuperemeestele alla 0:3. Venelaste väravad lõid täna Fjodor Smolov, Aleksandr Golovkin ja Deniss Glušakov. Soome mängis samal ajal Wroclawis Poolaga ja jäi juba poolajaks 0:3 kaotusseisu. Lõppskooriks märgiti kodumeeskonnale koguni 5:0 võit. Kaks väravat lõid Kamil Grosicki ja Pawel Wszolek, ühe lisas Filip Starzynski. Ründetäht Robert Lewandowski sekkus vahetusest 63. minutil.