Tammeka purustas dramaatilises mängus Sillamäe ja kerkis liigatabelis teiseks

Tammeka meeskond.
Tammeka meeskond. Foto: Kristjan Teedema

Koduses jalgpalli meistriliigas võõrustas Tartu Tammeka meeskond täna Sillamäe Kalevit ja kodumeeskond teenis 4:0 võidu.

Tartus peetud kohtumist läks juhtima Tammeka, kelle poolt sai 42. minutil jala valgeks kapten Kaarel Kiidron. Vaid kaks minutit hiljem leidis Sillamäe end lisaks kaotusseisust ka ühemehelises vähemuses, kui Maksim Poponov sai jalgpall.ee ülekande info väitel punase kaardi selle eest, et lõi üht Tammeka mängijat jalaga selga.

Teisel poolajal sai kohe 49. minutil Sillamäe poolt punase kaardi Igor Dudarev ja külalised jäid vaid üheksakesi. Kristjan Tiirik lõi seejärel Tammeka poolt värava otse karistuslöögist ja Tartu tiim sai 2:0 juhtima. 67. minutil suurendas Tammeka eduseisu Kevin Rääbis ning 73. minutil oli taas täpne Tiirik – nii sai Tammeka kirja 4:0 võidu.

Liigatabelit on juhtimas Infonet, kellel on 13 punkti, Tammeka on hetkel 10 silmaga teisel kohal.