Sander Puri koduklubi tegi eestlase sekkumise järel imet

Sander Puri (keskel).
Sander Puri (keskel). Foto: SCANPIX

Eesti jalgpalluri Sander Puri koduklubi Karvina sai Tšehhi esiliigas hakkama väikestviisi imega, kui Ceske Budejovice vastu tuldi viimase kümne minutiga välja kindlast kaotusseisust ning võideldi välja 4:4 viik.

Karvina oli pea kogu mängu vältel tagaajaja rollis - taha jäädi nii seisul 0:1, 1:2 kui ka 2:4. 78. minutil vahetusest sekkunud Eesti koondislane nägi oma platsiloleku ajal aga Karvina tõelist sisu - kaheväravaline kaotusseis pöörati viimaste minutitega viigipunktiks ning saadi naljapäevast kaasa mõnus emotsioon, kirjutas Soccernet.ee.

Liigatabelis jäeti kasutamata aga võimalus tõusta vähemalt mõneks ajaks liidriks - Karvinal on 19 mängust koos 36 punkti, liider Znojmo peab oma 19. vooru kohtumise laupäeval ning neil on koos 37 silma.