Rakvere Tarvas teenis ajaloolise punkti (1)

Rakvere Tarva jalgpalliklubi (kollases)
Rakvere Tarva jalgpalliklubi (kollases) Foto: Kristjan Teedema

Rakvere Tarva jalgpalliklubi jaoks on täna ajalooline päev, kuna klubi teenis esimese punkti Eesti meistriliigas. Võõral väljakul mängiti 2:2 viiki Narva Transiga.

Mängu alustas paremini Trans ja juba kolmandal minutil viis Roman Nesterovski kodumeeskonna penaltist juhtima. Esimese poolaja keskel kahekordsistas Narva eduseisu Svjatoslav Jakovlev. Siis algas aga Tarva tagasitulek ja Märten Kuuse väravad 40. ja 57. minutil viigistasid mänguseisu.

Meistriliiga tabelis hoiab Tarvas ühe punktiga endiselt viimast kohta. Neli punkti kogunud Trans on kaheksas.