Brasiilia ründaja tegi Chelsea särgis võiduka debüüdi

Alexandre Pato
Alexandre Pato Foto: SCANPIX

Londoni Chelsea võitis Inglismaa jalgpalli kõrgliigas 4:0 tabelis viimast kohta hoidvat Aston Villat.

23. minutil tegi Chelsea sunnitud vahetuse, kui vagastatud Loic Remy asemel tuli väljakule Alexandre Pato. Brasiillane liitus Chelseaga juba 64 päeva tagasi, kuid debüüdi tegi ta alles täna.

Mehe avamäng Chelsea särgis kujunes edukaks, kuna 45. minutil realiseeris ta penalti. Lisaks sai ühe tabamuse kirja Ruben Loftus-Cheek, kaks väravat kanti Pedro nimele.

26-aastane Pato mängis suure osa oma senisest karjäärist AC Milanist, kuid kolm aastat tagasi liitus ta Corinthiansiga. Chelseaga liitus ta laenulepingu alusel.