Augsburgi võiduta seeria venis veel pikemaks

Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg kaotas täna Saksamaa kõrgliigas 2:4 Mainzile. Teisipäevasest koondisemängust Serbia vastu pisivigastuse tõttu eemale jäänud Klavan tegi täna kaasa 90 minutit.

Augsburg läks mängu Caiuby väravast juhtima, kuid juba 24. minutiks oldi 1:2 kaotusseisus. Seejärl suutis Ja-Cheol Koo küll viigistada, kuid teisel poolajal pani kodumeeskond Mainz oma paremuse maksma.

Augsburg sai viimati võidurõõmu tunda 21. Veebruaril, kui võõrsil alistati Hannover. Pärast seda on erinevates sarjades peetud maha seitse mängu, milles saadi kirja kolm viiki ja neli kaotust.

Tabelis hoiab Augsburg hetkel 27 punktiga 15. kohta. Samade punktide peal on tagapool asuvad Hoffenheim ja Frankfurt.