Siim-Sander Vene ja Žalgiris andsid kodusaalis hea lahingu, kuid kaotasid Barcelonale

Siim-Sander Vene (viskel).
Siim-Sander Vene (viskel). Foto: SCANPIX

Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene kodumeeskond Kaunase Žalgiris mängis täna Euroliigas kuulsa Barcelonaga ja teenis üsna napi kaotuse.

Kodusaalis hea lahingu andnud Žalgiris oli poolajaks juhtimas 34:28 ja kolmanda veerandaja lõpuks oldi vaid ühe punktiga taga, kui tablool säras seis 48:49. Viimasel veerandajal olid aga külalised paremad ja nii teenis Kaunase meeskond 59:66 kaotuse.

Vene teenis mänguaega üle 18 minuti ja selle ajaga jäi tema saldosse neli punkti, kaks lauapalli ja üks korvisööt. Žalgirise parimana viskas 13 punkti Kasparas Vecvagaras, Barca resultatiivseimaks oli 14 silmaga Pau Ribas.