Hooaja komeet Tammeka jätkab suurepärase hooga

Ats Kuldkepp
Tammeka hooaja alguse edu üheks alustalaks on suurepärane meeskonnavaim.
Tammeka hooaja alguse edu üheks alustalaks on suurepärane meeskonnavaim. Foto: Kristjan Teedema

Mullu Eesti jalgpalli meistriliigasse püsima jäämise eest võidelnud Tartu Tammeka sai kirja järjekordse võidu, kui võõrsil alistati 1:0 Pärnu Linnameeskond.

Kohtumise ainsa värava lõi 56. minutil Kevin Rääbis. 81. minutil oli Tauno Tekkol võimalus Tammeka eduseisu penaltist suurendada, aga 11 meetri löök jäi realiseerimata.

Tammeka on seitsme kohtumisega kogunud 14 punkti, mis tõstis nad punktiarvult tabeliliidri Tallinna Infoneti kõrvale. Infonetil on aga üks kohtumine varuks, sest täna kell 18.30 kohtutakse Tallinna Levadiaga. Kohtumisest teeb otseülekande Postimees.ee.

Tänases teises varajases kohtumises oli Paide Linnameeskond võõrsil 5:0 üle meistriliiga uustulnukast Rakvere Tarvasest.