Andy Carrolli uskumatu soolo andis Arsenalile järjekordse hoobi

Ats Kuldkepp
Andy Carroll.
Andy Carroll. Foto: Tim Ireland/AP

Inglismaa jalgpalli meistriliigas pidasid põneva lahingu maha West Ham United ja aina kahanevate tiitlilootustega Londoni Arsenal. Suureskooriline kohtumine jäi 3:3 viiki.

Arsenal läks Mesut Özili 18. ja Alexis Sanchezi 35. minuti väravatest juhtima, aga siis algas West Hami ründaja Andy Carrolli soolo. 27-aastane endine Inglismaa koondislane lõi avapoolaja lõpus kaks väravat ja lisas 52. minutil veel ühe, viies kodumeeskonna kaheksa minutiga 3:2 juhtima. Laurent Koscielny 70. minuti tabamus päästis Arsenalile siiski viigi.

Kolmandal kohal püsiv Arsenal on 32 kohtumisega kogunud 59 punkti. Liidrist Leicester Cityst jäädakse maha 10 ja teist positsiooni hoidvast Tottenhamist kolme punktiga. West Ham on 52 punktiga kuues. Hooaja lõpuni jääb kuus vooru.