18-aastane imemees aitas Manchester Unitedi poolfinaali

Ats Kuldkepp
Marcus Rashford.
Marcus Rashford. Foto: Jason Cairnduff/REUTERS

Manchester United pääses Inglismaa jalgpalli karikasarjas poolfinaali, kui võõrsil alistati 2:1 West Ham United. Veerandfinaali esimene mäng oli lõppenud 1:1, seega kokkuvõttes oli Unitedi paremus 3:2.

United läks 54. minutil juhtima, kui värava lõi 18-aastaselt maailma tippjalgpallis ülikiire läbimurde teinud Marcus Rashford. 67. minutil tegi Belgia koondise poolkaitsja Marouane Fellaini seisuks 2:0. 79. minutil suutis James Tomkins West Hami poolelt ühe tagasi lüüa, aga enamaks polnud West Ham suuteline.

Poolfinaalis kohtub United Evertoniga, teises vastasseisus kohtuvad Crystal Palace ja Watford.