Chelsea viigistas põnevusmängus Aston Villaga

Oliver Lomp
Ciaran Clark (vasakul) lõi Aston Villa viigivärava.
Ciaran Clark (vasakul) lõi Aston Villa viigivärava. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel viigistas Londoni Chelsea kodus Aston Villaga 3:3.

23. minutil viis Frank Lampard Chelsea penaltist ette, kuid neli minutit enne poolajavilet tõi Ashley Young samuti penaltipunktist tabloole viigi.

Kohe teise poolaja alguses viis Emil Heskey Aston Villa taas juhtima ning näis, et alavormis Chelsea lahkub taas tühjade kätega. 84. ja 89. minutil olid aga täpsed Didier Drogba ning John Terry ja enne kohtuniku poolt antud üleaega näis, et Chelsea võtab kolm võidupunkti. Üleajal aga vormistas Aston Villa Ciaran Clark lõppseisuks 3:3.