Post lõi Hollandis kolmanda värava

Sander Post.
Sander Post. Foto: Toomas Huik

Hollandi esiliigas mängiva Go Ahead Eaglesi ründaja Sander Post aitas koduklubi üheksanda vooru kohtumises 2:0 võidule Cambuuri meeskonna üle.

Koduväljakul mänginud Go Ahead Eagles läks kohtumist Posti väravast 48. minutil juhtima. Viis minutit hiljem lõi Geoffrey Knijnenburg 2:0 ning see tulemus jäigi lõppskooriks, mis tähistas Deventeri meeskonnale hooaja kolmandat võitu. Post mängis kaasa terve võidumängu, vahendab ERR Sport.

Postile oli värav Cambuuri meeskonna vastu Hollandi esiliigas kolmandaks tabamuseks. Võit tõstis Go Ahead Eaglesi Hollandi esiliigas 13 punktiga üheksandale kohale. Esiliiga liider on kohtumise vähem pidanud Excelsior 18 punktiga.